Wyceny24.pl

Oferta dla firm

Naszą ofertę w zakresie wyceny nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, środków trwałych, maszyn i urządzeń kierujemy również do klientów instytucjonalnych.

Wycena majątku dużego przedsiębiorstwa ze względu na złożoność procesu takiej wyceny nie może być wykonana przez jednego rzeczoznawcę, lecz przez zespół specjalistów w poszczególnych branżach. Gwarantujemy, że dobierzemy taki zespół rzeczoznawców i specjalistów, który zapewni rzetelną wycenę, w dowolnym rejonie kraju. Po co korzystać z zachodnich firm konsultingowych, które są tylko pośrednikiem i tak wyceny wykonują rzeczoznawcy z Polski.

Nasza oferta obejmuje wycenę:

Wyceny sporządzane są dla różnych celów:

Powyższe zestawienie nie wyczerpuje w pełni możliwych przypadków wykonywania wycen. Nasza Firma podejmuje się także innych nietypowych wycen, które wynikają z życzeń naszych Klientów jak i przepisów prawa.

Przy realizacji wycen działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych.

Cena świadczenia usługi ustalana jest indywidualnie w oparciu o szereg czynników właściwych dla danej nieruchomości i rodzaju wyceny, do głównych należy rodzaj nieruchomości, cel wyceny oraz kompletność dokumentacji posiadanej przez Zleceniodawcę.